Haberler
Haberler

Pınar Deniz Güzelliğin Atlası'nda

Romanyalı fotoğraf sanatçısı Mihaela Noroc'un, 37 ülkeyi gezerek güzelliğin kozmetikle ya da ölçülerle ilgili değil insanın tamamen kendisiyle ilgili olduğunu göstermeyi amaçladığı "Güzelliğin Atlası" adlı fotoğraf albümü geçtiğimiz ay kitabevi raflarında yerini aldı.

 

Noroc'un çalışmasında Türkiye'den, geçen yıl İzmir'de karşılaştığı ve fotoğrafını çektiği Pınar Deniz'de yer alıyor.


Barış Kılıç 19 ile Cumartesi Akşamı KanalD'de

Barış Kılıç'ın sunumu ile Kanal D'de yayınlanacak olan bilgi yarışması "19" Cumartesi akşamı saat 23.30'da başlıyor

İlk bölüm fragmanını Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.


Survivor 2017 Her Akşam Tv8 Ekranlarında

Alp Kırşan'ın da sunucu olarak yer aldığı Survivor 2017 her akşam saat:20:00'da Tv8 ekranlarında heyecan dolu oyunlarıyla devam ediyor. 


Yılın Performansı Ödülü Haydar Şişman'a Verildi

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından bu yıl 19'uncusu düzenlenen Uluslararası Eskişehir Film Festivali'nde "Kalandar Soğuğu" filmi ile yılın Performansı ödülü Haydar Şişman'a verildi. 


En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı Pınar Deniz Seçildi

İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından düzenlenen "Bir Tutam İlgi Bir Kucak Sevgi Kariyer Onursal Ödülleri" gecesinde yapılan oylama sonucunda " En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı" ödülü Pınar Deniz'e verildi. 


Yılın Performansı Ödülü Haydar Şişman'a verilecek

Anadolu Üniversitesi (AÜ) İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından 5-13 Mayıs'ta düzenlenecek 19. Uluslararası Eskişehir Film Festivali'nde 4 belgesel, 41 uzun ve 55 kısa metrajlı film gösterime sunulacak.

 

 Festivalde "Yılın Performansı Ödülü" Haydar Şişman'a verilecek.


Güllerin Savaşı İhracat İkinciliği Ödülünü Aldı

TET'in dün gece düzenlediği ödül töreninde, 2016 yılının ihracat ikinciliği Barış Kılıç'ın başrolünde olduğu "Güllerin Savaşı" dizisine verildi. 


Deniz Barut Oğulları ile birlikte Marie Claire Kids'de

Oyuncumuz Deniz Barut'un oğulları Kuzey ve Uzay ile birlikte gerçekleştirdiği röportajı, Marie Claire Kids Nisan sayısında bulabilirsiniz.