Haberler
Haberler

İdil Sivritepe'nin rol aldığı "Yen" Craft Tiyatro'da

Oyuncumuz İdil Sivritepe 'nin kadrosunda yer aldığı, Anna Jordan'ın yazdığı ve Çağ Çalışkur'un yönetmenliğini üstlendiği " Yen" 18 Kasım - 13 Aralık tarihleri arasında Craft Tiyatro Kadıköy sahnesinde tiyatro severlerle buluşuyor.


Anıl Altınöz Akbank'ın yeni reklam filminde!

Oyuncumuz Anıl Altınöz,  Akbank'ın son reklam filmi "Şubeye gitmeden POS başvurusu akbank com’da!" da rol aldı. Reklamı Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz; 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bBtsAbMJcV8 


"Yen" oyunu hakkında merak edilenler Vogue Türkiye'de

Oyuncumuz İdil Sivritepe'nin kadrosunda yer aldığı, Anna Jordan'ın yazdığı ve Çağ Çalışkur'un yönetmenliğini üstlendiği " Yen" oyunu; 
7 Kasım - 7 Aralık tarihleri arasında Craft Tiyatro Kadıköy sahnesinde izleyiciyle buluşuyor. 


Oyun hakkında merak edilenler Vogue Türkiye Kasım sayısında. 


"Kardeşim Benim 2" 24 Kasım'da sinemalarda

Oyuncumuz Pınar Deniz'in rol aldığı sinema filmi " Kardeşim Benim 2 " 24 Kasım’da gösterime giriyor. Filmin yönetmenliğini Mert Baykal, yapımcılığını BRK'S Production ve TAFF Pictures üstleniyor.


Arın Kuşaksızoğlu "Nuh Tepesi" sinema filminde

Senaristliğini ve yönetmenliğini Cenk Ertürk'ün, uygulayıcı yapımcılığını İFP İstanbul Film Prodüksiyon ve Dağıtım'ın üstlendiği "Nuh Tepesi" adlı sinema filminde oyuncumuz Arın Kuşaksızoğlu'nun da rol alacağı açıklandı. Filmin çekimlerine 15 Ekim'de başlanıyor. 'Nuh Tepesi' filminin Cannes Film Festivali'ne gönderilmesi de planlanıyor.


Mert Öner'in rol aldığı "Deliha 2" filminin çekimleri başlıyor

Oyuncumuz Mert Öner 'in de kadrosunda yer aldığı "Deliha 2" filminin çekimlerine başlanıyor. BKM'nin yapımcılığını üstlendiği filmde, yönetmen koltuğunda Gupse Özay'ın oturacağı açıklandı. 


İdil Sivritepe yeni sezonda "İstanbullu Gelin" kadrosunda

Oyuncumuz İdil Sivritepe , yeni sezonda "İstanbullu Gelin" dizisinin kadrosuna dahil oldu. İstanbullu Gelin Cuma akşamları saat: 20:00'de Star Tv ekranlarında yayınlanıyor. 


Haydar Şişman yeni sezonda ATV ekranlarında

Oyuncumuz Haydar Şişman, "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin yeni sezonunda ATV ekranlarında olacak.

Dizinin 72. Bölüm fragmanını Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz;

www.youtube.com/watch?v=d4B9F-xoCq0 


İhsan Önal'ın rol aldığı "Borç" filminin çekimleri tamamlandı

Oyuncumuz İhsan Önal'ın "Bilirkişi" karakterini canlandırdığı "Borç" filminin çekimleri Eskişehir'de tamamlandı.

Yerli ve yabancı festivallerde izleyiciyle buluşması beklenen filmin yönetmenliğini Vuslat Saraçoğlu üstleniyor. 


Pınar Deniz Güzelliğin Atlası'nda

Romanyalı fotoğraf sanatçısı Mihaela Noroc'un, 37 ülkeyi gezerek güzelliğin kozmetikle ya da ölçülerle ilgili değil insanın tamamen kendisiyle ilgili olduğunu göstermeyi amaçladığı "Güzelliğin Atlası" adlı fotoğraf albümü geçtiğimiz ay kitabevi raflarında yerini aldı.

 

Noroc'un çalışmasında Türkiye'den, geçen yıl İzmir'de karşılaştığı ve fotoğrafını çektiği Pınar Deniz'de yer alıyor.


Survivor 2017 Her Akşam Tv8 Ekranlarında

Alp Kırşan'ın da sunucu olarak yer aldığı Survivor 2017 her akşam saat:20:00'da Tv8 ekranlarında heyecan dolu oyunlarıyla devam ediyor.


Yılın Performansı Ödülü Haydar Şişman'a Verildi

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından bu yıl 19'uncusu düzenlenen Uluslararası Eskişehir Film Festivali'nde "Kalandar Soğuğu" filmi ile yılın Performansı ödülü Haydar Şişman'a verildi. 


En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı Pınar Deniz Seçildi

İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından düzenlenen "Bir Tutam İlgi Bir Kucak Sevgi Kariyer Onursal Ödülleri" gecesinde yapılan oylama sonucunda " En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı" ödülü Pınar Deniz'e verildi. 


Yılın Performansı Ödülü Haydar Şişman'a verilecek

Anadolu Üniversitesi (AÜ) İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından 5-13 Mayıs'ta düzenlenecek 19. Uluslararası Eskişehir Film Festivali'nde 4 belgesel, 41 uzun ve 55 kısa metrajlı film gösterime sunulacak.

 

 Festivalde "Yılın Performansı Ödülü" Haydar Şişman'a verilecek.


Deniz Barut Oğulları ile birlikte Marie Claire Kids'de

Oyuncumuz Deniz Barut'un oğulları Kuzey ve Uzay ile birlikte gerçekleştirdiği röportajı, Marie Claire Kids Nisan sayısında bulabilirsiniz.